Zákaznícke recenzie na tejto stránke sú zákaznícke recenzie overené a validované podľa kontrolných postupov implementovaných spoločnosťou Truspilot. Systém zberu spätnej väzby od spoločnosti Truspilot ponúka používateľom nasledujúce záruky:

  • Môžete si prečítať pravidlá moderovania a zverejňovania oznámení.
  • V publikovaných recenziách nie je žiadny výber.
  • Recenzie sú overené nákupy.
  • Dôvera ani spoločnosť nemenia recenzie.
  • Recenzie sú od najnovších po najstaršie.

Automatická kontrola stanovísk sa vykonáva pred ich uverejnením s cieľom overiť realitu spotrebiteľského experimentu. Kontrola sa môže vykonať aj retrospektívne, ak sa ohlásia kontroly. Naším cieľom je vytvoriť a udržiavať vynikajúci online zoznam recenzií. Dôvera je v centre našich obáv a nemôžeme akceptovať fiktívne názory.

Naše zákaznícke recenzie zhromažďuje dôveryhodná tretia strana, aby zaručili autentickosť stanovísk a úplnú transparentnosť.

Veľký výber online, pneumatík pre automobily, motocyklov, SUV / 4×4, štvorkoliek, ráfikov a snehových reťazí, nájdete nevyhnutne požadovaný produkt.

Na každej produktovej stránke našich stránok si môžete prečítať názory našich zákazníkov. Tieto názory sú veľmi užitočné a pomôžu vám potvrdiť váš výber.

Viac ako 300 značiek, 50 000 lacných referencií, expresné doručenie je k dispozícii u vás alebo v niektorom z našich partnerských redakčných stredísk.
Úhrada objednávky v 3x a pneumatickom poistení vám umožní umiestniť objednávku v pokoji.

Rovnako ako mnoho iných pred vami, nečakajte, vybavte sa!