Hodnocení zákazníků na této stránce jsou recenze zákazníků ověřené a validované podle kontrolních postupů implementovaných společností Truspilot. Systém sběru zpětné vazby Truspilot Feedback nabízí uživatelům následující záruky:

  • Můžete si přečíst pravidla pro moderování a zveřejňování oznámení.
  • V publikovaných recenzích není proveden žádný výběr.
  • Recenze jsou ověřené nákupy.
  • Ani trustpilot, ani společnost nemění recenze.
  • Recenze jsou od nejnovějších po nejstarší.

Před jejich zveřejněním se provádí automatizovaná kontrola stanovisek, aby se ověřila realita konzumního experimentu. Kontrola může být také provedena retrospektivně, pokud jsou zprávy ohlášeny. Naším cílem je vytvořit a udržovat vynikající online seznam recenzí. Důvěra je jádrem našich obav a nemůžeme přijmout fiktivní názory.

Hodnocení našich zákazníků shromažďuje důvěryhodná třetí strana, aby byla zaručena autentičnost názorů a úplná transparentnost.

Velký výběr online, pneumatik pro automobily, motocyklů, SUV / 4×4, čtyřkolek, ráfků a sněhových řetězů najdete nezbytně požadovaný produkt.

Na každé produktové stránce našeho webu si můžete prohlédnout názory našich zákazníků. Tyto názory jsou velmi užitečné a pomohou vám potvrdit váš výběr.

Více než 300 značek, 50 000 levných referencí, expresní doručení k dispozici u vás nebo v některém z našich partnerských editačních center.
Zaplacení objednávky v 3x a pneumatické pojištění vám umožní umístit vaši objednávku v klidu.

Jako mnoho jiných před vámi, nečekejte, vybavte se!